kreatywnetekstyjedynki.blox.pl

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie
i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”

Wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
życzenia radości i zadowolenia z wykonywanej pracy,
samych sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w codziennych działaniach dydaktycznych

składa
Samorząd i Samorządzik Uczniowski

bukiet

Dzień Edukacji Narodowej, 2017 r.

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2017/2018:

• Przewodnicząca: Dominika Piwkokartka
  • Zastępca: Natalia Basztabin
  • Sekretarz: Patrycja Rutowicz
  • Skarbnik: Joanna Paluszkiewicz

Członkowie:

Tomasz Dobosz, Szymon Kołtun, Antoni Sosnowski, Anastazja Lipczyńska, Anna Zawałka, Milena Krupa, Milena Basztabin, Wiktoria Jędrzejczyk, Karol Kozakiewicz, Jowita Sytnik, Kacper Janowski, Błażej Knosala, Konrad Litwin, Julia Sproch, Nikodem Nawrocki, Milena Syta, Wanessa Krawczyk, Oliwia Krupińska, Emilia Cyganek, Zuzanna Krawczyk

korczak2„Nie ma dzieci, są ludzie”
Janusz Korczak

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli 27 kwietnia 2017r. w V Integracyjnym Spotkaniu Korczakowskim w Komprachcicach, pod hasłem „SILNALINA”. Głównym założeniem międzyszkolnej uroczystości było poszerzenie wiedzy o Januszu Korczaku jako przyjacielu dzieci, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, plastycznych, muzycznych i teatralnych oraz integracja uczniów z różnych szkół powiatu opolskiego. Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność współpracy oraz wymagały od uczniów kreatywności i wyobraźni.

talent1

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów z klas IV – VI do udziału w Szkolnym Pokazie Talentów z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

Uczestnikiem prezentacji swoich talentów może być każdy uczeń z klas IV - VI lub grupa uczniów, którzy będą chcieli zaprezentować swoje różnorodne talenty w wybranej przez siebie kategorii:

• śpiew
  • taniec
  • umiejętności gawędziarskie
  • umiejętność gry aktorskiej
  • pokaz sprawności fizycznej
  • prezentacja treści kabaretowych
  • małe formy teatralne
  • gra na dowolnym instrumencie
  • recytacja
  • występy sportowo – akrobatyczne
  • zdolności manualne
  • inne…

Wszystkim Paniom
z okazji Dnia Kobiet
składamy najserdeczniejsze życzenia
wszelkiej pomyślności i radości.

Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze,
pozytywnego spoglądania w przyszłość
oraz realizacji wszelkich zamierzeń w życiu zawodowym i prywatnym.

Samorząd i Samorządzik Uczniowski

bukiet

8 marca 2017 r.

Bartuś Kurhofer z Jełowej, urodził się z zespołem Downa, a po ciężkiej sepsie, lekarze musieli Mu amputować objęte martwicą rączki i nóżki, tym samym ratując życie.

Zbierając plastikowe nakrętki pomagamy Bartusiowi w zdobyciu protez rąk i nóg, które muszą być wymieniane wraz ze wzrostem chłopca. W ten sposób Bartuś może poznawać otaczający go świat.