Uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusem proszeni są o odbiór kart przejazdu
na rok szkolny 2018/2019 w sekretariacie szkoły.

autobus

Bilet ulgowy szkolny zawsze kosztuje 60zł, bez względu na trasę. Jest ważny z dokumentem upoważaniającym do ulgi, tj. legitymacją szkolną.

Aby zakupić bilet miesięczny dziecku należy napisać maila do biura – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – z podaniem imienia, nazwiska, adresu, peselu i nr dokumentu upoważniającego do ulgi oraz trasę przejazdu. Biuro w odpowiedzi na maila poda nr rachunku bankowego do wpłaty i po zaksięgowaniu pieniędzy wystawia bilet, przesyła kopię do samodzielnego wydruku do pasażera.

Pasażerowie nieuprawnieni będą otrzymywać potwierdzenie zakupu biletu, które należy mieć w razie kontroli. Mandat za brak ważnego biletu to 150zł, za brak ważnego dokumentu upoważniającego do ulgi to 120zł.

Kontrole biletów rozpoczną się od 18.02.2019 r.

Plakat Ferie 2019 Niemodlin1

Wywiadowka