• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

001W środę 12 września uczniowie z klasy II b wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Niemodlinie, dla wielu z nich była to pierwsza wizyta. Uczniowie zwiedzili placówkę, dowiedzieli się od pani bibliotekarki, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem. Spotkanie w bibliotece przybliżyło drugoklasistom literaturę dziecięcą oraz jej autorów. Na zakończenie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z literaturą oraz świetnie bawiły się w konkursie na jak najdłuższe utrzymanie książki na głowie. Żegnając się z paniami dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki. Uczniowie pełni wrażeń i nowych doświadczeń, wracali do szkoły z radością i uśmiechem na twarzach.

Przygotowały
Alina Kapusta
Katarzyna Makuch