Zapraszamy na IV Charytatywny Bieg Mikołajków :)

UWAGA! UWAGA!
Wielkimi krokami zbliża się nasz ulubiony dzień ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!
Z tej okazji zapraszamy całą Społeczność Szkoły do akcji charytatywnej, która ma na celu pomaganie przez obdarowywanie. Ta miła tradycja naszej szkoły polega na podjęciu wyzwania sportowego w „drużynie św. Mikołaja”. 7 grudnia 2022r. odbędzie się IV Charytatywny Bieg Mikołajków. Aby wziąć w nim udział nie trzeba szybko biegać, całą trasę można przejść. Trzeba czuć chęć pomagania innym i posiadać strój Mikołaja (wystarczy czapka Mikołaja) lub Śnieżynki. Każdy uczeń, który chce brać udział w biegu powinien pobierać zgodę od p. Moniki Laty (sala nr 7). Po podpisaniu, przez rodziców, zgody należy ją oddać p. Monice wraz z wpisowym na bieg w postaci środków czystości (np.: mydła, szampony, pasty do zębów, płyny i proszki do prania, dezodoranty, chusteczki, itp.), które przekazane zostaną podopiecznym Domu Dziecka w Skorogoszczy.
Nagrodą za ukończony bieg będzie satysfakcja, z tego że zrobiło się coś dla innych  oraz unikalny talon na „niepytanie” z dowolnie wybranego przedmiotu.
Nad prawidłowym przebiegiem biegu Mikołajków czuwać będzie Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski.
Do dzieła!
Data dodania: 2022-11-30 13:52:56