121 lutego, w środę, w naszej szkole przeprowadzona została loteria ortograficzna na 3., 4. i 5. przerwie. Zorganizowana była z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Chętni uczniowie podchodzili do ławek, które stały przy klasach nr 18 i 20. Przy nich losowali karteczki z zadaniami, które polegały na uzupełnieniu luki w słowach, które zawierają trudności ortograficzne. Za dobrą odpowiedź dostawali cukierka. Sądząc po kolejkach, które ustawiały się na korytarzu, możemy śmiało zaświadczyć, że cieszyła się ona dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Loteria zorganizowana była przez Panią Alicję Chmielewską, Panią Katarzynę Oleksę oraz Panią Iwonę Półtorak.

Oliwia Włodarczyk