Dzień Edukacji Narodowej

"Jakże nie pisać wierszy, jakze nie płonąć w podzięce, za dar najpiękniejszy, za serce..."

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją by podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną pracę, zaangażowanie i wysiłek włożony w wychowanie młodego człowieka. I właśnie z tej okazji odbył się uroczysty apel "Laurka pełna miłości", przygotowany przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem pań Elżbiety Stachery oraz Moniki Ostrowskiej-Matusik. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli wiele miłych i ciepłych słów wdzięczności, życzenia oraz piękny utwór wykonany na skrzypcach przez Paulinę Wosik - uczennicę klasy VIb. Spotkanie zakończył solowy występ uczennicy klasy VIIIa Kingi Matusik.

DEN jest okazją do wręczenia nauczycielom nagród za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej w poprzednim roku szkolnym."Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć" tak pisał nasz patron Janusz Korczak, dlatego doceniając trud i serce jakie pedagodzy wkładają w rozwój młodego pokolenia Burmistrz Niemodlina pani Dorota Koncewicz nagrodziła siedmiu nauczycieli naszej szkoły, natomiast Dyrektor szkoły pani Karystyna Dżaluk wyróżniła nagrodami aż czternastu pedagogów. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim pracownikom naszej placówki nieustającej kreatywności, satysfakcji i dumy z uczniów oraz wyrozumiałości i cierpliwości, a także pomyślności w życiu prywatnym. Życzenia radości, zdrowia i pamięci uczniów kierujemy również w stronę emerytowanych pracowników.

Data dodania: 2022-10-15 23:07:32
Data edycji: 2022-10-17 13:21:51