• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

021

„Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina…” – tę radosną nowinę głoszą ludzie od ponad dwóch tysięcy lat. W tym roku uczniowie klasy 3D przedstawili w naszej szkole oraz w kościele parafialnym w Niemodlinie biblijną prawdę o Bożym Narodzeniu. Nasi młodzi aktorzy w pięknych słowach oraz w śpiewie kolęd opowiedzieli o wielkiej miłości Boga do ludzi uobecnionej w tym „Maleńkim Dziecięciu”. Zwieńczeniem spotkania były noworoczne życzenia. Życzyliśmy sobie dobroci i miłości w nas samych: zgody, przebaczenia, szacunku i życzliwości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i docenili oklaskami. Dziękujemy również księdzu proboszczowi za miłe przyjęcie i słodką niespodziankę oraz rodzicom uczniów klasy 3D Szkoły Podstawowej nr1 w Niemodlinie, którzy wspierali nas swoją wielką pomocą w przygotowaniu jasełek.

Katecheta – E.Konowaluk
Wychowawca klasy – A. Kramczyńska

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii!!!