''Uśmiechnij się i bądź życzliwy''

12 października w naszej szkole odbył się piękny apel dla uczniów klas 1-3 a okazji Światowego Dnia Uśmiechu. Uczniowie klasy 3a przypomnieli nam, że wzajemna życzliwość, grzecznosć, uprzejmość, serdeczność - są jak piękne kwiaty na kobiercu ludzkiego życia. Warto je pieczołówicie pielęgnować i szanować to piękno. Oprócz radosnych piosenek, wierszy usłyszeliśmy "Legendę o tym skąd sie wziął uśmiech oraz piękne aforyzmy o uśmiechu i życzliwości. Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie dyplomów i udekorowanie szarfami MISS I MISTERÓW KULTURY I ŻYCZLIWOŚCI z każdej klasy. Laureatami plebiscytu są: Maria Budnik, Antonii Jazłowiecki-Świder, Zuzanna Kałwa, Wiktor Telwak, Natalia Biniaszczyk, Paweł Rogala, Maria Wickiewicz, Bartosz Brykowski, Zuzanna Barwaniec, Jakub Bieniek, Hanna Rusnak, Stanisław Sikora, Wiktoria Ciepielowska, Filip Franczyk, Natasza Żmuda i Maciej Ruzik. Serdecznie gratulujemy laureatom. :)

Tę miłą "lekcję wychowawczą" przygotowały panie Maria Kotwica i Ewa Konowaluk.

Data dodania: 2022-10-15 22:09:23
Data edycji: 2022-10-15 23:12:11