PIERWSZY DZIEN WIOSNY i „Szkolny Pokaz Talentów 2022“ w SP1

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń szkolnych powróciło!
„Szkolny Pokaz Talentów 2022” po dwóch latach nieobecności zawitał na hali widowiskowo–sportowej w Niemodlinie.
21.03.2022 r. w pierwszy dzień wiosny, uczniowie klas 1 – 8 mogli zaprezentować swoje talenty przed publicznością. Pokaz prowadziła przewodnicząca Szkoły Klaudia Gajzler oraz opiekun Samorządu Szkolnego Grzegorz Budz.
Oprócz śpiewu, tańca oraz akrobacji sportowych widzowie mogli zobaczyć, jak układa się trzy kostki Rubika w przeciągu 3 minut, zobaczyć na własne oczy, jak trudno być wyśmienitym bramkarzem oraz odsłuchać utwory muzyczne grane na cymbałkach.
Serdeczne podziękowania należą się wszystkim występującym oraz organizatorom pokazu:
p.Weronice Mocko
p.Małgorzacie Wolańskiej – Klapan
p.Marlenie Charczuk
p.Katarzynie Lechowicz, p.Ewie Konowaluk
oraz Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 za zakup „słodkiego poczęstunku” oraz dyplomów dla uczestników.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę dyrektora OSiR-u - p.Kszysztofa Kubiaka za udostępnienie nam miejsca, a niezastąpione mu p.Marcinowi Janikowi za pomoc techniczną .
Mamy nadzieję, iż w następnym roku będziemy mogli gościć na scenie jeszcze więcej utalentowanych uczestników.
Grzegorz Budz- opiekun SU
Poniżej krótka relacja fotograficzna. Już wkrótce ukaże się kilka krótkich filmików z tego niesamowitego wydarzenia :)

Data dodania: 2022-03-22 23:11:21
Data edycji: 2022-03-22 23:17:51