• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

 Uczniowie klasy VIc w dniach 8-10 czerwca 2015 r. udali się na klasową wycieczkę do Wisły, Ustronia i Zatoru. Oto relacja uczniów z tego wydarzenia.

Wyruszyliśmy z małym opóźnieniem, ale na szczęście potem wszystko szło już zgodnie z planem. Pierwszym punktem na naszej liście było zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Park ten to edukacja i rekreacja w jednym. Wielkie wrażenie zrobiły na nas muflony i daniele, które swobodnie przemieszczały się wśród zwiedzających, i które można karmić z ręki. W zagrodach zobaczyliśmy m.in. żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki, jenoty oraz różne ptaki.

 

Następnie udaliśmy się zwiedzać Wisłę. Byliśmy w galerii z trofeami Adama Małysza, na skoczni narciarskiej oraz w rezydencji prezydenta RP.

 

Po obiadokolacji udaliśmy się na dyskotekę.

 

Drugiego dnia wstaliśmy wcześnie, gdyż czekało nas trudne zadanie – wejście na Baranią Górę (1220 m n.p.m.)! Było ciężko, ale na szczęcie pogoda nam sprzyjała i daliśmy radę. Przeszliśmy trasą, która miała ponad 20 km!

 

Wszyscy, choć zmęczeni, dali radę i po obiadokolacji oraz chwili odpoczynku zjawili się na ognisku. Niektórzy mieli nawet jeszcze siły na tańce!

 

Nadszedł dzień trzeci – ten najbardziej wyczekiwany! Udaliśmy się do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Było SUPER! Zresztą sami zobaczcie:

 

Uczniowie VIc