• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

Dnia 18.06.15 klasa IC i ID były w Straży Pożarnej w Niemodlinie. Poznały na czym polega praca strażaka, obejrzały wyposażenie samochodu, przymierzały hełm i miały okazję przejechać się wozem strażackim. Największą atrakcją było pompowanie i lanie wodą. Zwiedzaliśmy także pomieszczenia, w których strażacy przygotowują się do akcji. Uczniowie byli bardzo zainteresowani przygotowanymi pokazami, np. przecinanie drzwi samochodu specjalnymi nożycami oraz jak należy zabezpieczyć osobę poszkodowaną przed przyjazdem pogotowia.

Wszyscy radośni i zadowoleni wraz z Panią Celiną Kownacką i Panią Aliną Kapustą wracali do szkoły.

P. C. Kownacka
P. A. Kapusta