• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

Rok szkolny to dla nas nie tylko obowiązki, nauka, sprawdziany i odrabianie lekcji. Każdy z nas wie, że w trakcie 10 miesięcy przychodzi też czas na szkolne wycieczki. Jest to okazja do odpoczynku, nawiązania bliższych relacji z kolegami, wychowawcą oraz innego sposobu na zdobywanie wiedzy.

W dniu 18 VI 2015 r. udaliśmy się na wycieczkę po Ziemi Kłodzkiej. Pierwszy przystanek to Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku. Tam zobaczyliśmy różne ciekawe maszyny i narzędzia. Najwięcej emocji i wrażeń dostarczyło nam przejście przez labirynt strachu, a potem spotkanie z Katem w jego chacie. Kat opowiedział dlaczego w pracy ma "urwanie głowy". Potem byliśmy w Muzeum Zabawek w Kudowie Zdrój. Oglądaliśmy zabawki , którymi bawiły się nasze mamy, babcie a nawet prababcie. Wykazaliśmy się dużą wiedzą z tej dziedziny. Następnie poszliśmy do Parku Zdrojowego, do Pijalni Wód Mineralnych.

Ostatnim punktem były Błędne Skały. W strugach deszczu spacerowaliśmy labiryntem skalnym po Parku Narodowym Gór Stołowych.

Zmęczeni, ale zadowoleni wyjechaliśmy w drogę powrotną do Niemodlina.

Wycieczka bardzo nam się podobała. Wiele dowiedzieliśmy się, zobaczyliśmy ciekawe miejsca i sprawdziliśmy swoją kondycję fizyczną.

2b i 3a