KONIEC ROKU SZKOLNEGO

W piątek 23 czerwca Rok Szkolny 2022/2023 przeszedł do historii.
Był to czas pracowity, ale zarazem niezwykle owocny. Nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi. Osiągnęli wiele sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych na różnych szczeblach.
Tradycyjnie podczas uroczystych apeli (zarówno w klasach 1-3, jak i w starszych 4-8) wręczono nagrody wyróżnionym uczniom.

* NAGRODĘ BURMISTRZA oraz tytuł NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA odebrał z rąk p. Doroty Koncewicz uczeń kl.8a Tymoteusz Lelek,
 * NAGRODY RADY RODZICÓW dla NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW w tym roku zostały przyznane Kajetanowi Koneckiemu oraz Julii Greli, a wręczyła je przewodnicząca RR p. Barbara Jeleń,
 * NAGRODY SPECJALNE Radnych Rady Miasta p. E. Skury-Prajel oraz p. P.Kotwicy za szczególne sukcesy w zakresie nauk ścisłych i humanistycznych otrzymali:
- Tymoteusz Lelek za osiągnięcia w zakresie biologii i matematyki,
- Kajetan Konecki za osiągnięcia z  zakresu fizyki i chemii,
- Hanna Basowska w zakresie nauk humanistycznych.
* NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW otrzymali:
- Amelia Perzyna,
- Maciej Jarocki,
- Michał Polański,
*NAGRODĘ WOLONTARIUSZA ROKU przyznano Zosi Wąchale,                                                                                                                             *NAGRODĘ za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymały Hanna Basowska i Daria Wyligała.

Dyrektor Szkoły przekazała podziękowania za przykładne pełnienie funkcji chorążych oraz przybocznych Pocztu Sztandarowego Maciejowi Jarockiemu, Magdalenie Romanowskiej, Michalinie Surmie oraz Maksymowi Komarowi, Julii Drapale i Zofii Wąchale.

Dzień zakończenia roku szkolnego to nie tylko czas pożegnania absolwentów szkoły. Podczas uroczystości podziękowaliśmy pracownikom SP1 odchodzącym na emeryturę: p. Aurelii Walczuk, p. Józefie Makuch oraz p. Romanowi Oszywie.

Nie możemy pominąć jeszcze sponsorów i przyjaciół szkoły. Z całego serca dziękujemy: Radzie Rodziców SP1, Firmie Fotograficznej "Rexell", PSS Społemw Niemodlinie, UKS Sokolik oraz p. Burmistrz i p. Dyrektor CUW, Radnym RM p. Ewie Skurze-Prajel i p. Pawłowi Kotwicy, Przewodniczącej RR, Dyrektorowi i Pracownikom OSiR w Niemodlinie za życzliwość i wsparcie, które umożliwiło realizację wielu zamierzeń dydaktyczno-wychowawczych w naszej placówce..

Na koniec Burmistrz Niemodlina p. Dorota Koncewicz oraz Dyrektor Szkoły p. Krystyna Dżaluk pogratulowały uczniom sukcesów edukacyjnych i w ciepłych słowach podziękowały pracownikom szkoły za trud minionego roku życząc wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Miłym muzycznym akcentem tego wyjątkowego spotkania był krótki występ absolwentów Kingi Matusik i Franciszka Kulczyckiego, który nagrodzono gromkimi brawami.

Wszystkim życzymy wymarzonych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

Data dodania: 2023-06-24 11:47:00
Data edycji: 2023-06-24 14:51:09