DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE :)

"Kiedy się śmieje dziecko,
śmieje się cały świat" J.Korczak
      Dziś niemal w całej okolicy było słychać jak radośnie świętowali Dzień Dziecka uczniowie niemodlińskiej "Jedynki". Za sprawą wspaniałych rodziców i wielu nauczycieli uśmiech gościł na każdej młodej twarzy. Pompowane zjezdżalnie, pyszne smakołyki, lody, wata cukrowa, popcorn, kurtyna wodna, zawody w laniu wody do celu zorganizowała dzieciom Rada Rodziców. Uczniowie mogli również poszerzyć swoją wiedzę na temat Ukrainy. Nauczyciele wraz z rodzicami dzieci przybyłych do nas z Ukrainy przygotowali kącik ciekawostek, strojów i potraw z Kresów. Tymon Dressler z klasy 4c uczestnik programu MasterChef Junior, prezentował swoje kulinarne pasje częstując własnoręcznie przygotowanymy pysznymi kanapkami oraz słodkimi bułeczkami.
Trenerzy sportowi SP1 przygotowali rozgrywki sportowe "na wesoło". Tu liczyła się dobra współpraca w drużynie i życzliwość.
Wychowawczynie przeprowadziły w klasach trzecich rozgrywki w "dwa ognie", a chętni z klas IV-VIII wzięli udział w przygotowanym przez p.A.Rawską i K.Sieger Szkolnym Festiwalu KARAOKE. W latynoskie rytmy Zumby wprowadziły nas p.L.Koch i p.M.Copiak.
Ponadto w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły p.G.Bartków przygotowała ciekawe zajęcia o Januszu Korczaku.
Ilości atrakcji nie sposób do końca opisać. Zapraszamy do fotogalerii.
   Wielkie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, nauczycieli oraz wszystkich osób, które przyczyniły się do zorganizowania Dnia Dziecka'2023.
   Tego wydarzenia z pewnością nikt długo nie zapomni!

Data dodania: 2023-05-31 22:40:00
Data edycji: 2023-06-02 19:22:39