• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

006

W dniu 21 maja 2019r. Uczniowie klas 2a, 2b, 2c i 3 wzięli udział w warsztatach o tym, jak dbać o higienę rąk. Dowiedzieli się jak łatwo mogą zapobiegać częstym chorobą czy przeziębieniom. Uczestnicy warsztatów mieli okazję sprawdzić czystość swoich rąk pod specjalną lampą. Na koniec Panie nauczyły uczniów wierszyka, który ma im pomóc w dokładnym myciu rąk, a brzmi on następująco:

Myjemy rączką brzuszek,
myjemy rączką plecki
i paluszki
paluszki bierzemy na wędkę,
kciuki kręcimy śrubokrętem
i na koniec paluszki bierzemy między brzuszki.