• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

005W dniu 14 maja klasa 2b wybrała się na wycieczkę do Muzeum Wsi Opolskiej. Zwiedzaliśmy muzeum ciesząc oko dobrami kultury naszego regionu. Podczas zwiedzania zaprosił nas do swojej kuźni tamtejszy kowal, który opowiedział nam o swoim zawodzie. Na pamiątkę tego spotkania kowal wykuł dla klasy serduszko. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć i przekonać się na własnej skórze jak kiedyś wyglądała szkoła. Wiele radości przyniosło uczestnikom wycieczki spotkanie z mieszkającymi w muzeum zwierzętami. Na koniec każdy uczeń wybrał sobie jakiś obiekt na terenie muzeum i naszkicował go. Powstałe prace zostaną zgłoszone do XXXIV Konkursu Plastycznego Majówka w skansenie 2019.

Opracowały
Alina Kapusta
Katarzyna Makuch