• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

flaga2

9. maja uczniowie klas III-VIII uczestniczyli w obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się przedstawienie „Majówka z Konstytucją”, podczas którego aktorzy z klas: IVa, Vc, VIa, VIb, przypomnieli jak przebiegało to ważne dla Polaków wydarzenie. Przedstawienie uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego pod kierownictwem pani Moniki Ostrowskiej-Matusik. Apel przygotowały panie: Katarzyna Oleksa, Anna Zynder, Monika Ostrowska-Matusik, Iwona Półtorak, Alicja Chmielewska.

Dziękujemy uczniom za zainteresowanie oraz galowy strój.

Alicja Chmielewska

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii!!!