• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

001Dnia 28.02.2019 w Niemodlinie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali finaliści szczebla gminnego:

Dziewczęta:
- Magdalena Romanowska
- Amelia Biernacka
- Amelia Perzyna

Chłopcy:
- Mateusz Adaszyński
- Paweł Romanowski

Najlepiej spisali się Magdalena Romanowska (III miejsce), Mateusz Adaszyński (II miejsce) i Paweł Romanowski (III miejsce), którzy zakwalifikowali się do Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego w grach indywidualnych. Turniej ten odbędzie się 14.03.2019 r. w Cisku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów