• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

01
LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Etap wojewódzki tego czołowego konkursu odbył się w Instytucie Historii Uniwersytetu Opolskiego w stolicy naszego województwa 21 lutego 2019 r. Zmagania językowe sprawdzające wiedzą leksykalno – gramatyczną, rozumienie wypowiedzi ze słuchu i umiejętność tworzenia wypowiedzi ustnej odbywały się na bardzo wysokim poziomie. Naszą szkołę i całą gminę Niemodlin reprezentowała uczennica z klasy ósmej AMELIA KAŁWA, która uzyskała TYTUŁ LAUREATA !!!

Gratulujemy Ci Amelko wspaniałego sukcesu i cieszymy się razem z Tobą!

 02