''My Family Tree''

6 grudnia 2022 r rozstrzygnięto dwa konkursy zorganizowane w klasach III-VIII. Uczniowie klasy IVa wykonali makiety drzew genealogicznych z opisami w języku angielskim, które ozdobiły korytarz szkolny. W konkursie "My Family Tree", zorganizowanym przez panią Karolinę Słociak, I miejsce zajął Tymon Dressler. Nagrodzono również następujące osoby: Karol Jezierski, Patryk Weiss, Aleksander Ojrzanowski, Aleksandra Jaśkiewicz, Zuzanna Kut, Lena Kramczyńska, Lena Prochowska i Liliana Markiewicz.

Z okazji Dnia Praw Człowieka uczniowie klas III-VIII przygotowali plakaty na gazetkę. Efekty ich pracy można było podziwiać na korytarzu szkolnym. W związku z wydarzeniem panie Alicja Chmielewska-Lasota i Karolina Słociak przeprowadziły konkurs z nagrodami. Najciekawsze prace wykonali: Zuzanna Tracz, Wojciech Bohatczuk, Szymon Lasman i Bartłomiej Nowicki .

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2022-12-08 23:39:54
Data edycji: 2023-04-11 23:42:56