• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

001Nasz uczeń Bartosz Szklarski a zarazem zawodnik Klubu UKS Jedynka Niemodlin oraz złoty medalista w zawodach szkolnych w koszykówce chłopców z roku ubiegłego uzyskał powołanie od Polskiego Związku Koszykówki do szerokiej Kadry Polski U14M. 

Bartek został powołany jako jedyny reprezentant z naszego województwa. Pierwsza akcja szkoleniowa rozpoczyna się 29.07-07.08 we Władysławowie, gdzie nasz uczeń będzie walczył o ścisłą kadrę wraz z 64 innymi zawodnikami z całego kraju. Gratulacje dla Bartka oraz jego rodziców. Trzymamy kciuki i POWODZENIA!!!!