Czcionka:

Kontrast:

„Challenge w lesie” klasy 8a

W chłodny jesienny poranek dziewczyny i chłopaki rozpoczęli swoje zespołowe zmagania w lesie w Lipnie. Po pierwszych chwilach niepewności i zapoznaniu się z planem zajęć, rozpoczęła się wspólna zabawa. W miarę upływu czasu rosła temperatura oraz zaangażowanie uczniów i uczennic we współpracę i wspólne działania. W ferworze pracy coraz częściej słychać naprawdę wspierające słowa i widać radość z bycia razem. Nie brak też trudnych chwil, emocji, doświadczeń niepowodzenia, czy konfliktów. Na szczęście na to wszystko jest przestrzeń podczas naszych wyjazdów i każde z tych uczuć /doświadczeń może zostać omówione, wyjaśnione i odpowiednio zaopiekowane. Aby to co zadzieje się w lesie mogło owocować w szkolnej codzienności.

Data dodania: 2020-02-10 16:58:47
Data edycji: 2020-02-10 17:12:30

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły